Jasteko AB
Backa Strandgata 15
422 46 Hisings Backa

Jour: 0303-613 03
info@jasteko.se
order@jasteko.se

Dennis Kollberg | VD / Inköp
0735-30 26 54
 dennis@jasteko.se

Jan Kollberg | Försäljningschef
 0705-68 58 62
 jan@jasteko.se

Julia Kollberg | Ekonomichef / HR
0736-95 58 81
julia@jasteko.se

Sten Kollberg | Ekonomi
0706-03 39 30
 sten@jasteko.se

Christoffer Kollberg | Produktchef / Försäljning / Service / IT
0731-82 32 23
christoffer@jasteko.se

Amelia Kollberg | Lager / inköp / order
0703-28 04 62
 lagret@jasteko.se

Patrik Hedin | Service / Logistik / Lager
0303-61303
 putte@jasteko.se

Christer Siering | Försäljning
0735-30 86 63
christer@jasteko.se

Följ oss på Facebook!

Prenumerera på vårt nyhetsbrev och få nyheter & specialerbjudanden.

E-postadress:


Kontakta oss

Namn*

E-post*

Meddelande