0303-613 03
info@jasteko.se
order@jasteko.se
Backa Strandgata 15
422 46 Hisings Backa
@jasteko.se
@jasteko

Vi som arbetar på Jasteko

Jasteko_01
Dennis Kollberg

VD / Inköp
0735-30 26 54
dennis@jasteko.se

Jasteko_05
Jan Kollberg

 Försäljningschef
 0705-68 58 62
 jan@jasteko.se

Jasteko_07_v02
Julia Kollberg

Ekonomichef / HR
0736-95 58 81
julia@jasteko.se

Jasteko_04
Sten Kollberg

Ekonomi
0706-03 39 30
 sten@jasteko.se

Jasteko_07
Christoffer Kollberg

Produktchef / Försäljnin, Service, IT
0731-82 32 23
christoffer@jasteko.se

Jasteko_06
Amelia Kollberg

Lager / inköp / order
0703-28 04 62
 amelia@jasteko.se

Jasteko_03
Patrik Hedin

Service / Logistik / Lager
0700-90 61 76
 putte@jasteko.se

Joakim_Axelsson
Joakim Axelsson

Distriktansvarig Borås / Jönköping
0735-51 12 13
joakim.axelsson@jasteko.se

Jasteko_02
Mikael Wennberg

Distribution
0303-613 03
lagret@jasteko.se

Kontakta oss så kontaktar vi er!